Kolekcja Bianco

Nasze meble to:

  • gwarancja solidności i jakości– nasze meble powstają z najwyższej jakości litego drewna sosnowego,

  • dopasowanie do wymagań i oczekiwań Klienta– możliwość wyboru:

    kolekcji, koloru, rodzaju uchwytów i zawiasów 

z możliwością zmiany wymiarów mebli (wykonujemy meble na wymiar).

Pasja do drewna przekazywana w rodzinie przekłada się na kolekcje naszych mebli. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zachęcając jednocześnie do wprowadzenia zmian w swoich wnętrzach – zmian korzystnych, bowiem meble drewniane to natura warta posiadania.

Nasza Kolekcja Bianco to drewniane meble rustykalne wykończone ekologicznym białym lakierem z nałożoną specjalną ciemną pastą w postaci smug. Dodatek ciemniejszych woskowanych lub lakierowanych blatów sprawia że meble Bianco są eleganckie i ponadczasowe.

Białe meble kuchenne lub do jadalni z frontami malowanymi półmatowym lakierem w kolorze białej patyny są bardzo wygodne głównie dzięki temu, że nie widać na nich odcisków palców, które mogą zepsuć efekt nawet w najładniej urządzonego pomieszczenia. Dodatkowo łatwo utrzymać je w czystości. Bielone powierzchnie nadają wnętrzom nowoczesny charakter, a jednocześnie dają nieograniczone pole manewru w doborze dodatków.

W zależności od tego, jak zaplanujecie swoje wnętrza, z naszymi meblami Bianco możecie uzyskać efekt minimalistyczny i elegancki lub bardzo ciepły i przytulny. Nowoczesności doda blat w kolorze stali i szkło na ścianie. Jeśli te same bielone meble połączcie z drewnianym blatem, ciepłą drewnianą podłogą, kolorowymi dodatkami, a w oknach zawiesisz miękkie zasłony opadające na podłogę – otrzymasz przytulną przestrzeń.

Meble Bianco posiadają Standardowe okucia meblowe, ręcznie robione i specjalnie postarzane przez nas. Elementami dekoracyjnymi są ozdobnie wykonane wieńce i cokoły. Szuflady wysuwane są na drewnianych prowadnicach co nie ujmuje ich funkcjonalności, lecz na Wasze życzenie istnieje możliwość zamontowania metalowych prowadnic pełnego wysuwu.

Sort By None
  • Kredens patynowany VIT 01
  • Kredens patynowany VIT 04
  • Komoda patynowana COM 05
  • Krzesło patynowane SIL 03
  • Szafka wisząca patynowana COS 07
  • Stół patynowany MES 01

2015 (c) azuko.pl

Wszystkie prawa autorskie zastrzeżone. Powielanie treści bez zgody autora zabronione.<br>Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.