Kolekcja Cera

Meble woskowane Cera to meble drewniane bliskie natury, dlatego doceniane są przez stale rosnącą grupę osób poszukujących do swoich wnętrz produktów ekologicznych, naturalnych i korzystnie wpływających na zdrowie oraz samopoczucie.

Wykonane są one z litego drewna sosnowego, które następnie pokrywane jest warstwą wosku naturalnego na bazie wosku pszczelego. Bogata paleta kolorów wosków pozwala stworzyć meble w wielu pięknie prezentujących się kolorach od jasnych barw po odcienie ciemne. To daje możliwość wyboru koloru odpowiadającego naszym potrzebom.

Typowe dla mebli woskowanych są stylizowane zdobienia wykonywane ręcznie. Zawiasy i uchwyty mebli woskowanych są nawiązaniem do stylu, jaki meble woskowane prezentują.

Aby utrzymać ten sam charakter, wygląd mebli woskowanych idzie również w parze z ich rozwiązaniami technicznymi. Szuflady nie posiadają prowadnic, choć ich brak nie utrudnia ich wysuwania.

Meble woskowane, za sprawą użycia wosku, czynią meble pięknymi i jedwabiście gładkimi. Wosk stosowany jest do konserwacji drewna od czasów starożytnych i jest materiałem naturalnym korzystnie wpływającym tak na drewno, jak i nasz organizm. Zachęcamy dlatego do ich kupna, dzięki czemu przekonają się Państwo, jak wiele może się zmienić dzięki obcowaniu z naturą.