Kolekcja Country

Produkcją mebli drewnianych zajmujemy się od lat, jednak, otwarci na zmieniające się z upływem czasu potrzeby Klientów, poszerzamy ofertę mebli wprowadzając nowe kolekcje a w nich nowe wzory mebli, kolory wybarwienia drewna oraz dodatki w postaci uchwytów i zawiasów, które mają również duży wpływ na efekt końcowy.

Doświadczenie w branży pozwala nam na tworzenie mebli nie tylko pięknie się prezentujących, ale i funkcjonalnych i użytecznych, gdyż takie właśnie są nasze meble.

Pasja do drewna przekazywana w rodzinie przekłada się na kolekcje naszych mebli. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zachęcając jednocześnie do wprowadzenia zmian w swoich wnętrzach – zmian korzystnych, bowiem meble drewniane to natura warta posiadania.

Drewniane meble składające się na Kolekcję Country wykonane z litego drewna sosnowego wykończone naturalnym woskiem lub ekologicznym lakierem mogą zostać poddane procesowi ręcznej strukturyzacji, dzięki czemu wyróżnią się pięknym rysunkiem ukazanych słojów. Strukturyzacja nadaje powierzchni mebla nierównomierną postarzaną unikatową fakturę. Rustykalne drewno ręcznie postarzane sprawia ze meble z Kolekcji Country to meble trwałe, funkcjonalne, pięknie się prezentujące, bezpieczne dla człowieka i środowiska, pozytywnie wpływające na nasze samopoczucie.

Charakterystyczną cechą tej kolekcji są okucia meblowe w kolorze starego złota: wewnętrzne zawiasy chowane oraz delikatne, ozdobne podłużne klamki.

Drewniane meble rustykalne Country to meble z duszą. Krzesła i ławki posiadają tapicerowane siedziska i oparcie w wielu kolorach do wyboru, nogi są gięte nadając im eleganckiego stylu. Dekoracyjnie wykończone kraje blatów oraz ozdobne listwy sprawiają że sosnowe meble Country to meble unikatowe i jedyne w swoim rodzaju.