Kolekcja Indyjska

Meble drewniane indyjskie 

Meble indyjskie to meble w egzotycznym i orientalnym stylu, o prostej stylistyce i naturalnym charakterze. Cenione przez Klientów za swą prostotę, naturalną konstrukcję oraz ładną prezencję.

Meble indyjskie to meble wykonane z litego drewna sosnowego, woskowane lub lakierowane, wyposażone w nóżki ułatwiające zachowanie czystości także pod meblami.

Podstawowym kolorem tej kolekcji jest dąb indyjski, niemniej jednak istnieje możliwość zastosowania innego koloru a także wykończenie drewna woskiem. Dodatkowo do wyboru pozostawiamy również rodzaj zawiasów oraz uchwytów, dzięki czemu jeden model mebla zaprezentować może się na różne sposoby.

Lakier czy wosk jako rodzaj wykończenia drewna?

Meble drewniane wykończone są często lakierem. Stosuje się go, by zabezpieczyć drewno przed wilgocią i innymi czynnikami. Nadaje on drewnianej powierzchni delikatnego połysku – stosowane w meblach indyjskich lakiery są lakierami półmatowymi.

Woskowanie drewnianych powierzchni czyni je nie tylko matowymi, ale i przyjemnie aksamitnymi w dotyku. Wosk chroni także drewno przed wilgocią, wykazuje właściwości antystatyczne powodując, że kurz osadza się na meblach w mniejszych ilościach. Dodatkowo wypełnia wnętrza delikatnym, przyjemnym i naturalnym zapachem.

Jako że gusta, zamiłowania i potrzeby naszych Klientów są różne – to Państwo macie możliwość zdecydowania, jaki rodzaj wykończenia – wosk czy lakier – oraz jaki kolor wybarwienia drewna zagości w Państwa domach, jeśli zdecydujecie się Państwo na zakup mebli indyjskich.

Na kolekcję mebli indyjskich, podobnie jak na kolekcję mebli woskowanych, składają się meble do salonów, jadalni, sypialni, kuchni, pracowni, przedpokojów.

Dostępna oferta może zostać poszerzona o modele, których Państwo poszukujecie do swoich wnętrz. Jesteśmy otwarci na ich wykonanie.

2015 (c) azuko.pl

Wszystkie prawa autorskie zastrzeżone. Powielanie treści bez zgody autora zabronione.<br>Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.