Kolekcja Slim

Drewniane meble są marzeniem niejednej osoby. Są one eleganckie, solidne i pasują praktycznie do każdego pomieszczenia. Modne dziś są w szczególności meble w bieli ocieplonej drewnem, dzięki którym nasze wnętrza będą prezentowały się świetliście i przestronnie, jednak nie zabraknie im przytulnego klimatu. Swoją popularność zawdzięczają modzie na stylizacje angielskie, prowansalskie oraz skandynawskie.

Dzięki drewnianym sosnowym meblom Slim pomieszczenia będą prezentować się świeżo i przytulnie, a jasna barwa mebli będzie stanowić doskonałą bazę do dekoracji z użyciem różnych kolorów.

Meble z Kolekcji Slim to meble w całości wykonane z litego drewna sosnowego, w standardzie bielone ekologicznym lakierem. Delikatne i eleganckie meble z prostymi bokami. Każdy dostępny u nas mebel może być wykonany na podstawie tej kolekcji. Zastosowanie ręcznie robionych i specjalnie postarzanych okuć meblowych nadaje im dyskretnego uroku

Bielone meble Slim to meble na długie lata, trwalsze od mebli z płyty, naturalne i ekologiczne. Funkcjonalne, pięknie się prezentujące, bezpieczne dla człowieka i środowiska, pozytywnie wpływające na nasze samopoczucie.