Kolekcja Stell

Produkty ekologiczne to gwarancja bezpieczeństwa nie tylko dla środowiska naturalnego, ale i dla naszego zdrowia. Chcąc kupić meble i mając do wyboru drewniane oraz te z tworzyw sztucznych – wybór jest prosty i oczywisty. Drewno to ekologiczny materiał, który, oprócz tego, że dba o środowisko, zapewni nam zdrowe obcowanie z meblami. Gwarancję dobrego wyboru daje drewno, które jest materiałem, ekologicznym, trwałym, zdrowym oraz bezpiecznym – szczególnie dla osób ze skłonnością do alergii. Poza tymi praktycznymi względami, wnętrza wyposażone w meble z drewna są stylowe, eleganckie i estetyczne.

Drewniane meble w domu nadadzą mu charakteru i unikalności. Eksponując je warto pokazać ich naturalne piękno i niepowtarzalność.

Meble woskowane to meble drewniane bliskie natury, dlatego doceniane są przez stale rosnącą grupę osób poszukujących do swoich wnętrz produktów ekologicznych, naturalnych i korzystnie wpływających na zdrowie oraz samopoczucie.

Wykonane są one z litego drewna sosnowego, które następnie pokrywane jest warstwą wosku naturalnego na bazie wosku pszczelego. Bogata paleta kolorów wosków lub lakierów pozwala stworzyć meble w wielu pięknie prezentujących się kolorach od jasnych barw po odcienie ciemne. To daje możliwość wyboru koloru odpowiadającego naszym potrzebom.

Nasze drewniane Meble Steel to proste i eleganckie meble ozdobione dekoracyjnymi stalowymi dodatkami w czarnym kolorze. W przypadku stołu jest to stalowy stelaż nóg, kwadratowe stalowe nóżki w przypadku witryn i komód, zdobienia na ramie lustra oraz na nogach stolików i taboretów. Uroku dodają drewniane krzyże w drzwiczkach witryn. Proste boki i fronty sprawiają że woskowane meble Steel wpasują się w wnętrza nowoczesne jak również klasyczne i rustykalne. Cechą charakterystyczną są proste czarne stalowe klamki oraz wewnętrzne zawiasy chowane.

Sort By None
  • Stół bielony SEL 01
  • Komoda bielona SEL 02
  • Witryna bielona SEL 10
  • Witryna bielona SEL 11
  • Krzesło bielone SEL 15
  • Taboret bielony SEL 16
  • Lustro bielone SEL 22
  • Stolik przyścienny bielony SEL 20

2015 (c) azuko.pl

Wszystkie prawa autorskie zastrzeżone. Powielanie treści bez zgody autora zabronione.<br>Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.