Meble

Azuko zajmuje się produkcją mebli drewnianych z litego drewna sosnowego, charakteryzujących się unikatowym, niepowtarzalnym stylem. Pasja z jaką tworzymy nasze meble i serce jakie wkładamy w pracę, skutkują powstawaniem zawsze tak samo pięknych i wyjątkowych produktów, tworzących niesamowite aranżacje.
Specjalnością naszej firmy są drewniane meble woskowane rustykalne, prowansalskie. Zamiłowanie do mody z dawnych lat sprawia, że meble rustykalne naszej produkcji są jedyną w swoim rodzaju okazją do powrotu do przeszłości – doskonale oddają atmosferę minionej epoki, przenosząc nas w czasy beztroskiego dzieciństwa. 
Zajmujemy się również ręcznym wykonywaniem mebli strukturyzowanych woskowanych lub  bielonych olejowoskiem – wzmocnionych, poprzez pozbawienie drewna miękkich słoi. W naszym katalogu znajdą Państwo również bogatą ofertę profesjonalnie wykonanych, wygodnych materacy oraz solidnych stelaży, wśród których na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.
Decydując się na zakup naszych mebli mogą Państwo wybrać dowolny sposób ich konserwacji – naturalnym woskiem lub lakierem w przypadku blatów i siedzisk. Używany przez nas wosk jest produktem pochodzenia naturalnego, na bazie wosku pszczelego. Metoda ta, stosowana już w starożytności, doskonale chroni meble przed wilgocią. Drewniane meble woskowane są wyjątkowo jedwabiste w dotyku. Wosk utrudnia również osadzanie się na powierzchni kurzu oraz sprawia, że naturalne słoje w drewnie stają się bardziej widoczne i są przez to ekologiczne i antyalergiczne.
Oferujemy wyposażenie meblowe każdego pomieszczenia – sypialni, kuchni, jadalni, salonu, biur, a nawet łazienek. Umożliwiamy dokonanie zakupu gotowych mebli drogą internetową, z wcześniejszym wysłaniem próbek materiału na życzenie.
Nasze meble znajdują zainteresowanie nie tylko w gronie klientów prywatnych. Są również szanowane i doceniane jako wyposażenie licznych hoteli, pensjonatów czy restauracji w Polsce i za granicą, potrafią zaintrygować nawet kolekcjonerów antyków. Wszystkie egzemplarze, stale i niezmiennie łączą jednak cechy wspólne: wysoka jakość materiału, naturalność, solidne wykonanie, wyjątkowa zdolność tworzenia charakterystycznej atmosfery i unikatowy styl.

Aby cieszyć oko i duszę meblami od Azuko, zapraszamy do zapoznania się z ofertą zawartą w naszym katalogu!

Biurka sosnowe

Lustra sosnowe woskowane

Komody sosnowe

Kredensy sosnowe

Krzesła sosnowe

Łóżka sosnowe

Ławy sosnowe

Półki sosnowe

Regały sosnowe

Skrzynie sosnowe

Szafki RTV sosnowe

Szafy sosnowe

Witryny sosnowe

Stoły sosnowe

Ławki sosnowe

                                         

   

   

2015 (c) azuko.pl

Wszystkie prawa autorskie zastrzeżone. Powielanie treści bez zgody autora zabronione.<br>Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.