Komody sosnowe

Meble woskowane to idealny pomysł na urządzenie wnętrza w oryginalnym, rustykalnym stylu. Oferujemy produkty świetnego gatunkowo drewna sosnowego, uszlachetnionego naturalnym woskiem. Dzięki specjalnemu procesowi produkcji nasze meble charakteryzują się gładką fakturą z jednoczesnym zachowaniem naturalnej struktury słojów. Dzięki zabiegowi woskowania drewno zyskuje indywidualny, stylizowany na starodawny charakter, a jego naturalny kolor zostaje uwydatniony i zachowany na długie lata. Dla podkreślenia wyjątkowości naszych mebli wzbogacamy je starannie wykonanymi elementami – klamkami, zawiasami, gałkami, które urozmaicają tradycyjny styl naszych mebli.

Komody woskowane wykonane z litego drewna. Meble wykończone woskiem lub lakierem w wielu kolorach do wyboru.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą drewnianych komód woskowanych. Bogata oferta pozwoli na umieszczenie ich zarówno w sypialni, jak i salonie, hallu czy biurze.

Sprawdź również inne modele z kolekcji mebli woskowanych z drewna sosnowego.

 

 

Sortuj wg Data

2015 (c) azuko.pl

Wszystkie prawa autorskie zastrzeżone. Powielanie treści bez zgody autora zabronione.<br>Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.