Łóżka sosnowe

W każdej kulturze i części świata łóżko przybrało inną formę. Na wschodzie dominowały niskie, miękkie leżanki, a kręgu kultury śródziemnomorskiej wysokie łoża o trwałym szkielecie. Na południu pojawiały się baldachimy, podpory i zasłony, a na północy, w krajach skandynawskich, łóżka były wkomponowane w boazerię, miały boczną drewnianą zabudowę łączoną z ciężkimi tkaninami w celu ochrony przed zimnem.Współcześnie, po modzie na meble z tworzyw sztucznych, znów wracamy do drewna. Nie bez przypadku – to najlepszy i najtrwalszy materiał stosowany w meblarstwie, jaki do tej pory poznaliśmy. I oczywiście najpiękniejszy. 

W przeciwieństwie do mebli ze sklejki łóżka drewniane sosnowe charakteryzują się trwałością i odpornością na uszkodzenia. W szczególności warto zastanowić się nad meblami sosnowymi do sypialni – ich cena jest atrakcyjna i są bardzo ładne.

Łóżka woskowane w wielu rozmiarach i wzorach. Wykonane z litego drewna sosnowego najwyższej jakości. Meble pokryte woskiem naturalnym na bazie wosku pszczelego lub ekologicznym lakierem.

Do łóżek polecamy wysokiej jakości materace do spania i stelaże

http://www.azuko.pl/kategoria-produktu/katalog/materace/stelaze/

http://www.azuko.pl/kategoria-produktu/katalog/materace/

Zapewnij sobie zdrowy sen.

Sprawdź również inne modele z kolekcji mebli woskowanych z drewna sosnowego.

Wybór koloru zostawiamy Wam

 

 

Sortuj wg Data

2015 (c) azuko.pl

Wszystkie prawa autorskie zastrzeżone. Powielanie treści bez zgody autora zabronione.<br>Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.