Stoły sosnowe

Stół drewniany – najlepsze rozwiązanie

Drewniany stół w domu ma liczne zalety. Po pierwsze jest po prostu piękny. Dodaje elegancji każdemu wnętrzu, a także swoistego, nieco rustykalnego uroku. Po drugie z pewnością wytrzyma on wiele, a w przypadku jeśli zdarzy się, że ktoś go porysuje, taki ślad go nie oszpeci. Jedną z zalet drewna jest piękne starzenie się. Ślady takie jak zadrapania, odpryski itp. Można zalakierować, zabejcować, a poza tym dodadzą tylko temu meblowi stylu. Po trzecie stół z litego drewna jest zdecydowanie bardziej stabilny niż stół ze sztucznego tworzywa, nie chybocze się, nie wypacza. Dobrze wykonany może przetrwać w rodzinie przez pokolenia

Stoły drewniane w wielu rozmiarach i wzorach. Pokryte woskiem naturalnym na bazie wosku pszczelego lub lakierem, z możliwością wyboru koloru wybarwienia drewna.

Blat stołu może zostać powiększony przez tak zwane dostawki. Istnieje możliwość zmiany wymiarów blatu stołu.

Sprawdź również inne modele z kolekcji mebli woskowanych z drewna sosnowego.

 

 

Sortuj wg Data

2015 (c) azuko.pl

Wszystkie prawa autorskie zastrzeżone. Powielanie treści bez zgody autora zabronione.<br>Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.