Realizacje

Meble woskowane to meble drewniane bliskie natury, dlatego doceniane są przez stale rosnącą grupę osób poszukujących do swoich wnętrz produktów ekologicznych, naturalnych i korzystnie wpływających na zdrowie oraz samopoczucie.

Wykonane są one z litego drewna sosnowego, które następnie pokrywane jest warstwą wosku naturalnego na bazie wosku pszczelego. Bogata paleta kolorów wosków pozwala stworzyć meble w wielu pięknie prezentujących się kolorach od jasnych barw po odcienie ciemne. To daje możliwość wyboru koloru odpowiadającego naszym potrzebom.

Typowe dla mebli woskowanych są stylizowane zdobienia wykonywane ręcznie. Zawiasy i uchwyty mebli woskowanych są nawiązaniem do stylu, jaki meble woskowane prezentują.

Aby utrzymać ten sam charakter, wygląd mebli woskowanych idzie również w parze z ich rozwiązaniami technicznymi. Szuflady nie posiadają prowadnic, choć ich brak nie utrudnia ich wysuwania.

Meble woskowane, za sprawą użycia wosku, czynią meble pięknymi i jedwabiście gładkimi. Wosk stosowany jest do konserwacji drewna od czasów starożytnych i jest materiałem naturalnym korzystnie wpływającym tak na drewno, jak i nasz organizm. Zachęcamy dlatego do ich kupna, dzięki czemu przekonają się Państwo, jak wiele może się zmienić dzięki obcowaniu z naturą

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z nami.

Oprócz typowych realizacji do naszych domów czy mieszkań oferujemy kompleksowe wyposażenie restauracji,  kawiarni, barów, hoteli czy pensjonatów.

Nasze drewniane meble znajdziecie m.in. w Apartamenty Beskid Sport Arena w Szczyrku, Bar Villa Casino w Słubicach, Pensjonat Chata nad Sanem, Pensjonat Chata Uchorcik w Terchowa, Cukiernia Szarlotka w Rudzie Śląskiej, Pensjonat Dolina Sanu w Bieszczadach, Restauracja Hacienda Ranchero w Czechach, Five Stars Luxury Hostel we Wrocławiu, Hotel Bania w białce Tatrzańskiej, Hotel Dvur Perlov Voda w Kostelec w Czechach, Hotel Kasztel w Bochni, Restauracja Slavia w Svitavy w Czechach, Karczma Regionalna Skansen Smaków w Kryspinowie, Restauracja Manufaktura w Świdnicy, Pensionat U Vlci Stezky w Czechach, Pensjonat Dom Malowany w Wetlinie, Pensjonat Pola w Krakowie, Pensjonat Tarninowe Wzgórze w Kunkowej, pensjonat Luka w Terchowa, Restauracja Bawarska w Jemielnicy, Restauracja Stary Wrocław, Stoiska Handlowe Spiżarnia Smaków, Willa Lichajówka w Małe Ciche, Willa u Septima, Willa Wojtasówka w Szczyrku,  Zagroda Krasna Bieszczady, 

Sortuj wg Data
  • Meble do Salonu i Jadalni
  • Meble do Sypialni
  • Meble do Kuchni
  • Meble do Gabinetu
  • Meble do Pokoju dziecięcego
  • Meble dla Gastronomi
  • Pensjonaty i hotele
  • Garderoba

2015 (c) azuko.pl

Wszystkie prawa autorskie zastrzeżone. Powielanie treści bez zgody autora zabronione.<br>Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.