Wzornik kolorów i okuć meblowych

Kolorystyka mebli woskowanych

Do Państwa wyboru pozostawiamy wybór koloru wosku – wosk jasny, wosk ciemny, wosk bezbarwny, wosk szary, wosk czarny. Aby uzyskać inne wybarwienia proponujemy zdecydować się na lakierowaną wersję blatów i siedzisk (dopłata 10 %) z racji tego, iż zastosowanie białego oraz ciemnego wybarwienia wosku nie jest praktyczne (wosk ściera się a tym samym konieczne jest ponowne woskowanie – z doświadczenia wiemy jednak, iż zjawisko to nie zachodzi przy zastosowaniu wosku jasnego i ciemnego).

Meble woskowane mogą być wyposażone w nóżki, choć równie pięknie prezentują się i bez nich (sami Państwo możecie zdecydować czy Wasze meble mają stać na nich, czy bez nich).

Twoje meble woskowane mogą zostać wykończone woskiem naturalnym na bazie wosku pszczelego z możliwością wylakierowania blatów lub siedzisk, w kolorze wybarwienia drewna do wyboru. 

Sprawdź dostępne możliwości i stwórz własny zestaw, który upiększy Twoje wnętrze wypełniając je naturalnym klimatem i niepowtarzalnym urokiem.

Wzornik kolorów

 

    

                               

 

 

 

 

 

 

 

 

 

[contact-form-7 id=”6320″ title=”wzornik”]

2015 (c) azuko.pl

Wszystkie prawa autorskie zastrzeżone. Powielanie treści bez zgody autora zabronione.<br>Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.